Preview Mode Links will not work in preview mode

Feb 20, 2020

Ha Geldi, Ha Gelecek! Podcast’in üçüncü sezonuna hoşgeldiniz. Yeni sezonda Aykut İbrişim - Sertaç Doğanay - Umut Ekmekçi Türkiye, Amerika ve Almanya’dan bağlanarak teknoloji gündeminden konuları tartışıyor.

Bu bölümde Corona virüsünün teknoloji devlerinin üretimlerine olan kritik etkisi ve üretimi durdurmaları,  yerli üretim kavramı üzerinden üzerine Dr.  Umut Ekmekçi’nin  Alman otomotiv endüstrisi  ve Türkiye’de elektrik araç üretimi üzerine görüşleri ve son olarak da DisneyPlus’ın lansmanı sonrası bir anda abonelik sayısını nasıl arttırdığı, Netflix ve diğer abonelik modeli üzerine çalışan markalarla olan abone kapma savaşı ve içerik üretimi için ayırdıkları bütçeyi tartışıyorlar.

Ha geldi Ha Gelecek Podcast Yayınını Sunanlar:
Aykut İbrişim: @aykut_ibrisim, Podiolab

Sertaç Doğanay: @sertacdoganay

 

Konuklarımız

Umut Ekmekçi

 

Podcast Erişim Kanalları:

Podiolab tarafından hazırlamıştır. “Ha Geldi, Ha Gelecek!”; teknolojinin insan hayatını ve geleceğini nasıl etkilediğine dair iki haftada bir yayınlanan bir podcast yayınıdır.  

 

Podiolab; Türkiye’de podcast kültürüne ilişkin araştırmalar yapmak, podcast içerik üreticilerine rehber niteliğinde kaynakları derlemek ve Türkçe materyal eksikliğini gidermek için Aykut İbrişim tarafından oluşturulan bir platformdur. Türkiye’de podcast yayıncılığına olan ilginin ve içerik üreticilerinin artmasına karşın bu alanda yeterli derecede eğitici ve yönlendirici Türkçe materyal bulunmamasından yola çıkan Podiolab, podcast yayıncılarına destek olmayı amaçlar.

Podiolab Twitter

Podiolab Facebook

Podiolab Linkedin